Problém s novou tiskárnou

Koupil jsem si novou tiskarnu Canon MP 210 a zacal jsm ji instalovat. dosel jsem az ke kroku kdy mi zacala tisknout prvni stranku slouzici ke kalibraci. Papir se tam ale zpricil a pomuchla, ale vyjel. ted mi tiskarna porad blika a hazi hlasky at vyndam zaseknuty papir. zadyn papir tam ale neni. kdyz tiskarnu zapnu a vypnu tak papir ni projede bez problemu. pak ale znovu zacne blikat. nevite co s tim?

Odpovědi na otázku

skontroluj či vskutku nezostal kus odtrhnutého papiera niekde pod valcom.skús čistenie tlačiarne priloženým softom. ak nepomôže, niekde je čidlo kontrolujúce prítomnosť papiera, a to je už asi na servis