Problém s novou kartou

Ahoj lidi,mám problém a ne velké mám grafiku Asus střih r9 390 d3oc udělál jsem video v jedné hraje něco podobného se ukazuje i v hra v nedělá rozkládací mám nainstalovaný ty poslední stim patchem http://uloz.to/x9jxiui7/mov-0016-mp4 podívejte se na ty ruce

Odpovědi na otázku

Cože?

Problém tu vidím. A nemalý.

Jako z uložto to nikdo tahat nebude a popis je zadání jak noha. Ideálně napiš co vlastně potřebuješ...btw: psát dotaz do poradny na drogách není dobrej nápad... pak to takhle dopadá... :)

Máš problémy? Strhneme z platu!

Že by "strojový" preklad? Niekto je cudzinec, alebo sa niekto zabáva...

Jestli si tu r9 390 něčím střih tak se nedivím, že máš problém.