» Poradna » Mobily

Problém s notifikační led diodou

Ahoj, mam problém.. Notifikační ledka mi svítí jen pri nabíjení a to: červeně a zeleně.. Měla by svítit i modře (je to v nastavení a mam to zaplé) pri zmeškaných hovorech atd.. Ale nesvítí, zkoušel jsem snad 10aplikací ale nic nejde.. Mám i root tak mi prosím napište nějaké aplikace nebo jak to rozsvítitMobil: Homtom HT-6 (android 5.1)Už jsem zkoušel snad všechny návody co na tomto webu j jinde byly ale nic nepomáhá jelikož to nikdy nebylo na tento typ mobilu.

Odpovědi na otázku

Nemusí ani chodit do recovery, obnovení do továrního nastavení, bude určitě mít i v nastavení Androida.

No ale to je trošku rozdíl, pročti Google

podle mne u těhle noname telefonů je šance tak akorát na XDA...

Kdysi jsem na otestování LED použil nějakou aplikaci z GP. Bohužel název už nevím. Ale co takhle zkusit trochu hledat sám? Během minuty jsem na GP našel toto:https://play.google.com/store/apps/detailsOvěřeno nemám, pouze jsem vyhledal.

Ta aplikace co jsi mi poslal taky nejde, do hard resetu se mi moc nechce takže jestli někdo ví ještě nějaký způsob jak to skusit.. Ale přinejhorším těm hard reset..

Tak zkusit další, není to jediná app, nebo ten reset. Jinak mne napadá, je to nějaký starý model, dřív to fungovalo? Nebo co se stalo, že to najednou neukazuje?

Tohle je prostě noname shit, který má software prolezlý chybami, které nikdo neřeší a řešit nebude. Takže není jiná možnost, než zkusit ten hardreset a když nepomůže, tak se smířit a tím, že tohle je prostě jedna z chyb a fungovat to pořádně nebude.

OK, jdu na ten hard reset ale nevíte kde to zalohuju?