Problém s nastavením routeru

Dobrý den mám problém s mým routerem od Asusu RT-AC51U Dual bandNastala chyba a tak jsem dal router restartovat do továrního nastavení a dle doporučeného nastavení jsem jej spustil. Vše se znovu nainstalovalo a poté do po mě chtělo aktualizaci, tak jsem ji stáhl a router restartoval a od té doby se k němu nemohu připojit ani přes 192.168.1.1 která byla defaultně nastavena ani přes IP, kterou mi vypisuje příkaz ipconfig/all zde je výpis z dávkového souboruhttp://imgur.com/a/Vu5XuRouter mám zapojený a nastavený podle manuálu a nyní jsem již bezradnýDěkuji za jakýkoliv nápad jak vyřešit tento problém

Odpovědi na otázku

podle vypisu z ipconfigu jsi tedy k routeru zrejme pripojen kabelem, ale neda ti IP adresu. mas kabel v routeru v jednom z LAN portu? vidis WIFI kterou ma router poskytovat? muzes zkusit znovu reset do tovarniho nastaveni a uvidis jestli se probere..

ano jsem připojen do lan portu, ale po resetu do továrního nastavení se vůbec nic neděje, předtím mi router sám zapl prohlížeč a dal mi stránku pro přihlášení ale to nyní nedělá ani se tam nedostanu přes IP zapsanou v logu ani přes tu v manuálu

dobra a tu wifi vidis nebo ne?

Není vidět vůbec nic, ve spodní liště se mi asi 5 minut identifikuje sít a poté mi to pouze ukazuje neidentifikovanou síť (monitor s vykřičníkem) wifi to neukazuje vůbec žádnou jsem připojen pouze přes kabel

Tovární nastavení je blbost..Proveď reset routeru..

reset vymaze vsechna nastaveni uzivatele a uvede zarizeni do stavu jako kdyz bylo vybaleno z krabice = tovarni nastaveni. tak proc blbost safra?

však to provádím s tím routerem, resetování do továrního nastavení, nebo jste snad myslel něco jiného? 15s vždy držím to tlačítko jehlou už několikrát jsem to zkoušel a nic se s tím routerem neděje

V routeru Asus je mimo jiné i možnost továrního nastavení a to není to samé jako reset routeru.. IDOTI..

Jo ale ve WebUI kam se ted nedostane... navic sam Asus tomu rika reset to factory setting - zrejme tedy podle tveho taky idioti.

Mám taky router Asus.. Reset je prostě reset..tečka

uzasny, gratuluji. dohledat user manual k tomuhle typu na strankach vyrobce dokaze kazdy a stejne tak i dohledat popis funkce tlacitka reset (press the Reset button on your wireless router to reset it to its factory default settings). ale s tim ze reset je proste reset se da urcite souhlasit.

melo by stacit i 5s, muzes zkusit jeste tohle:The 30-30-30 reset1) When router is powered on, press the reset button and hold for 30 seconds. (Use a paper clip or something sharp) 2) While holding the reset button pressed, unplug the power of the router and hold the reset button for 30 seconds 3) While still holding the reset button down, turn on the power to the unit again and hold for another 30 seconds.

Na zadní straně routeru najdi dirku, strč do ni třeba rozdělanou kancelářskou sponku, mírně ji stlač dovnitř a podrž ji takto stlačenou cca na 10-15 sekund při zapnutém stavu routeru..poté zároveň(budeš mít stále tu sponku stlačenou) odpoj napájecí kabel ze sítě.. FERTIG

Podle obrázku má počítač IP adresu z APIPA rozsahu (nastaví si ji sám, když žádnou nedostane) a nemá žádnou Default Gateway. Můj odhad je, že při aktualizaci routeru došlo k nějaké chybě a jestli nezabírá ani reset do defaultu, můžeš se pokusit o opravu (postup pro jiný model Asusu https://www.youtube.com/watch ) nebo jít rovnou koupit jiný.

Děkuji Vám už to funguje přes ono video jsem si dohledal vše potřebné

Díky vám všem za pomoc už to jede system recovery přes support pomohl, chyba byla opravdu v té aktualizaci.

Jo ták..Tys využil nástroje obnovy firmware(v případě nepovedeného upgrade firmware), který sis stáhnul z webu Asus tvýho routeru, v sekci "Ovladače & Nástroje"