» Poradna » Ostatní

Problém s Nastavením Grafiky u Battlefield 5

Zdravím koupil jsem si Battlefield 5 a hra jede v celku dobře na Low... hra by mi měla jet na High se stabilními FPSProblém je v tom že když zapnu na High, Ultra nebo medium hra chvilku jede pak se sekne tak na 2 sec a pak zase jede a takhle furt dokola po pár minutách to jede ale pak zase začne ten problém. řekl jsem si fájn jsem debílek a neumím to nastavit tak jsem zapl GeForce Exp. a to mi to nastavilo na High... Mám RTX 2060/AMD Ryzen 5 2600/16GB Ram nevíte někdo co s tím ? Hra se dá hrát na Low v pohodě ale nevadilo by mi kdyby ta hra byla hezčí

Odpovědi na otázku

Pokud se to projevuje po pár minutách hraní, tak v první řadě zkontroluj teploty. Hlavně procesoru a grafiky. Ale zkontroluj všechny.