» Poradna » Web a internet

Problem s nahravanim na Youtube ve 4K

Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli taky nemate podobny problem jako ja a jestli nahodou nevite, jestli se s tim neda neco delat nebo je to proste problem na strane Youtube. Stava se mi, ze kdyz na YT nahraji 4K video, tak se jeho zpracovavani zastavi u HD a nedostane se na 4K verzi, takhle to je uz dva dny a nic, zkousel jsem to i znova uplodovat a stale stejne. Video jsem nahral v MP4, v H.264, s tim by asi problem byt nemel. Takze me zajima jestli je to fakt chyba na strane YT nebo jestli s tim jeste neco svedu ja?Diky za odpoved.

Odpovědi na otázku

Jaké rozlišení má to uploadované video?

3840x2160@30

Obecně musíš prostě čekat. Pokud je to video delší, než pár minut, tak to může trvat klidně i dva dny. Ale nevěřím, že by to tam nenaskočilo vůbec.

Má to kolem deseti no

Nahoď odkaz

to by pomohlo

tak to tam ted skocilo, tri dny to teda trvalo, takze je treba fakt cekat :)

hod sem ten odkaz, at te muzem zkritizovat ze na YT cpes takovou blbost ve 4k

ted uz to neni potreba, jenom bys mi zavidel :D

no a proto to snad dáváš na youtube ne ?