Problém s náhradou fontu

Dobrý den přeji.Prosím vás, "peru" se s takovýmto problémem:Potřeboval bych změnit/nahradit popis na předloze v *.jpg a mám několik dobrých důvodů, udělat to v Corel Draw (mám verzi 9). Poté co jsem tam předlohu importoval se mi podařilo přesně zjistit typ písma na této předloze a touto bych ten popis rád nahradil. Jedná se o font Microsoft Sans Serif (soubor micross.ttf). Bohužel originální písmo je tučné (Bold) a Corel resp. Windows XP mi nabízí pouze základní (tučné je nedostupné, "zašedlé"). Ač jsem usilovně hledal variantu Bold tohoto typu písma, neuspěl jsem. .Tak se chci zeptat: máte nějaký nápad/tip jak ten font "modifikovat" na tučný? Např. pomocí nějakého programu nebo úpravou registru apod.Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

1. Editaci registru ani zadnym one-click programem font nezmenite.2. Musite mit k dispozici font, ktery obsahuje i bold varianty.3. Mate MS Office? Ten obsahuje MS Sans Serif i v boldu.

Děkuji za odpověď.MS Office mám nainstalovaný. Ale defaultně se ten typ fontu v boldu asi neinstaluje, jinak by byl z jiných aplikací dostupný. Projdu si instalační cd Office (teď ho nemám po ruce)jestli ho tam najdu...

Tak dejte v Corelu obtáhnutí písmá čarou a zvolte tloustku cary. Vytvori se tucnejsi pismo, dle potřeby .. akorat nevim zda proporce pisma budou odpovidat. To se da vsak taky trochu vyladit nastavenim rozestupu mezi znaky.