» Poradna » Počítačové sítě

Problém s načítáním internetových stránek ve WinXP

Zdravím. Mám 2roky starý netbook Acer Aspire One 751h (pokud ho teda takhle mohu ještě nazvat- polovina součástek je již vyměněna za lepší) s OS Windows XP. Poslední dobou mám problém s internetem. Načtu stránku, ale jakmile kliknu na odkaz nebo chci přejít na jinou stránku, internet načítá, načítá..ale nic nenačte. Signalizace WiFi normálně svítí, když kliknu v pravém dolním rohu na beztrátové připojení, ukazuje mi to vynikající signál a že vše normálně jede. Nejdřív jsem si myslela, že mi odchází wifi v NTB, ale ICQ, Torrent a ostatní stahování (i třeba přes Mozillu) mi normálně jede, dokonce slušnou rychlostí. Stránka se načte až poté, když u ikony beztrátového připojení kliknu na opravit.. To ale zabere vždy tak na minutu, poté opět nenačítá. Ted už si teda opravdu nevím rady.. Jestli se mi tam usídlil nějaký virus či co...

Odpovědi na otázku

Nastudovat co je to ping a traceroute

Super..a něco pro normálního holčičího uživatele, který zrovna nemá moc času studovat něco navíc? Já chci jen vědět jestli se s tím někdo setkal a dokázal mi poradit co by to mohlo být a co se s tím dá dělat. Zbytek už si obstarám sama..otec má PC opravnu, takže v případě nouze putuje netbook k němu. Jen jsem momentálně na kolejích, vztah s rodiči je na bodu mrazu a tak by nebyli moc nadšeni, kdybych jim hned letěla domů s notebookem.

Jenže my potřebujeme vědět kde se to sekne a na to je právě traceroute

Nestahuj z torrentu a nepoužívej ICQ :D .

Opravdu rada nad zlato.. torrent jsem měla zapnutý jen pro kontrolu poslední dva dny, jestli internet vůbec jede, jinak ho nepoužívám, nějak nemám důvod- všechny hry co chci mám originál.. Takže tímhle to opravdu není

Takovéhle věci dělává spyware a podobný hnus. Může za tím být přesměrování DNS. Nainstalovat Spybot Search & Destroy a nechat jím projet.

Jiný prohlížeč dělá to a samé?