» Poradna » Programy

Problém s načítání souborů v Davinci Resolve.

Dobrý den, potřeboval bych poradit.Když vložím soubory do Davinci Resolve načtou se, ale obraz se neobjeví a video nejde spustit, už jsem zkoušel mnoho věcí například: restartovat počítač a reinstalovat Davinci Resolve, ale pořád mám ten stejný problém. Nenapadá někoho jak to vyřešit? Dyštak mockrát děkuji.David

Odpovědi na otázku

K tomu se nedá nic říct, protože DaVinci Resolve funguje úplně normálně. Pokud máš problém už jen s otevřením souborů, tak musíš mít nějak roz*ebané přímo Windows. Nějaký ccleaner nebo podobně nepoužíváš?

Problém muze být v nenainstalovanem kodeku videa.
How to fix offline media in DaVinci Resolve 18
YouTube · JayAreTV

Měl jsem ten problém s otevřením videa v HEVC ( H265) ve Win 11.Stáhl jsem zdarma "Rozšíření" v obchodu Microsoft Store a je po problému.