Problém s myší

Čau lidi, dnes jsem hrál hru a zničeho nic, uplně sama o sobě mi začala zlobit myš.Přestalo fungovat pravé tlačítko myši, kolečko i levé tlačítko myši funguje uplně bezvadně a bez problému, akorát pravý tlačítko přestalo fungovat.Zkoušel jsem vytáhnout ten nesmysl co mám v notebooku a zase ho tam dát, jelikož mám bezdrátovou myš, vypnout/zapnout pomocí ON/OFF na myši, dokonce i restartovat počítač, abych zjistil, jestli to není problém v počítači = ani jedno nepomohlo.Je možný, že by prostě odešla jen tak ze vteřiny na vteřinu? Dá se to nějak vyřešit/opravit nebo si mám koupit novou? Občas zlobila, že se třeba zasekávala, ale to bylo tím, že jsem měl už starou baterku, teď jsem vyměnil stávající za uplně novou baterku a i přesto pravé tlačítko myši pořád nefunguje. Už si fakt nevím rady, díky za jakoukoliv pomoc, která by pomohla vyřešit můj problém nebo aspoň vysvětlit příčinu. :/Hraju každý den, když nejsem v práci dnes už cca od 10:00 a nikdy předtím s tím ještě problém nebyl, mám jí už asi 2 roky a jedná se o myš Genius DX-6010.

Odpovědi na otázku

Nejspíš Ti odešel mikrospínač pravého tlačítka. Celkem se divím, že myš Genius při každodenním hraní Ti vůbec vydržela tak dlouho.Pokud jsi trochu elektrotechnicky zdatný, tak si mikrospínač vyměň, pokud ne, tak jí zahoď a kup si novou.

Nic nevydrží věčně. Asi je po ní. Při té frekvenci hraní se asi není co divit. Kupte si novou. Opravit se sice dá leccos, ale je otázka zda to stojí za to. Za pár dní může lehnou další mikrospínač atd.

dík za pomoc :)

Hlavně si kup nějakou novou myš, která není značky Genius.

Zdravím,lidi mám problém s myší,konkrétně když zapnu jakoukoliv hru,kde otáčíte pohled pomocí držení pravého tlačítka a poté otáčíte,tak kliknu prave a nic se neděje,nelze otáčet poohled ,přitom myš funguje,cca týden z5 to fungovalo,až teď to přestalo jít,jinou myš jsem zkusil a nepomohlo,tudiž bych řekl že musí být problém někde v nastavení nebo tak ,ale nemužu to najít , na ploše internet apod normálně pravé funguje a ve hrách ,ale třeba v autocadu( 3D program, city skylines , mt2 apod) kde je potřeba otáčet pohled pomocí držení P.tlač. na myši,tak to nefunguje. Nenapadá vás něco ? Díky