» Poradna » Ostatní

Problém s myší který mě štve pomoc prosím.

Zdravím, mám takový problém s myší který mě už hodně často štve. Když rychle trhnu s myší přes podložku do leva nebo do prava tak se pohyb myši v polovině zasekne. Děkuji Myš: E-Blue Mazer R Green OS: Windows 10

Odpovědi na otázku

Tento dotaz zde už byl. Od této myšky bych moc nečekal:http://mysi.heureka.cz/e-blue-mazer-r/volím a doporučuji min. nahradit za tuto:Logitech G300s Gaminghttps://www.alza.cz/logitech-g300s-gaming-d23... §brand E-Blue (výrobce takového neznám vůbec) neznám, zato Logitech ti podepíši.

Kamarád má tu samou myš a prý mu to také dělalo, zapojil to do jiného USB a šlo mu to v pohodě

V tom případě nepotřebuješ radu, můžeš to vyzkoušet sám. Port by o něčem takovém rozhodovat neměl, u mě nikdy. Ano, může být ušpiněný nebo vyviklaný konektor, ale to je něco jiného. > Buď měl v nepořádku OS, nějaký bordel v registrech, tzv. čištění atd. .> Pokud ne, pak bych nechtěl myš co si vybírá na jakém portu bude, i to by bylo divné._Podívej dám ti radu z vlastní zkušenosti (už jsem zde psal), měl jsem myš Logitech (jinak dobrá firma, skoro litr stála) a vesele byla nepřesná, prostě se občas potento a já viděl kurzor v horních rozích monitoru. Nebylo to podložkou, nebylo to ovladačem ani zapojením - REKLAMOVAL JSEM JI, oprava nebyla provedena do 30 dnů, vlastně nikdo na ni nesáhl, byl jsem požádán, zda počkám dalších 30 dní, řekl jsem ne - SMLOUVA UKONČENA, a já dostal své penízky zpět. Dále je vše na tobě.

tu myš mám od 25. dubna z Electro worldu myslíš, že jí stále můžu reklamovat?

Záruka dva roky pokud nebylo ve smlouvě dojednáno jinak "ze zákona jde zkrátit na polovinu, když se na tom obě strany dohodnou" i tak by byla stále v záruce.