» Poradna » Ostatní

Problém s myší a4tech bloody tl80

Dobrý den, jak už lze vidět z popisku tak mám problém s myší A4tech bloody tl80. Jde o to, že mi začlo blikat kolečko myši, tím že bliká tak se s ním nastavuje CPI (senzitivita). Zaplo se to samo a nejde mi to vypnout. Tudíž mi nefunguje scrollovací kolečko a nemohu jej normálně používat, jelikož pokud na nějaké stránce budu chtít scrollnout tak místo posunutí straánky nahoru/dolu se mi změní senzitivita."Chcete-li rychle vybrat přednastavené úrovně CPI, stiskněte tlačítko 1 vpřed a držte jej 3 sekundy, dokud nezačne blikat červené světlo. Poté rolovacím kolečkem přepněte úrovně CPI a znovu stiskněte tlačítko 1, abyste zůstali na vybraném CPI."Zkoušel jsem i podle tohodle návodu, kde se to dá manuálně zapnout a pak vypnout - aby se to dalo nastavit, ale jakmile to uložím, kolečko opět začne blikat a jsem tam, kde jsem byl. Děkuji za případnou radu/pomoc.

Odpovědi na otázku

Reklamace nebo nová myš.

Myslel jsem si, jen jsem chtěl zkusit jestli by se nedala nějak zachránit, jestli někdo nemá podobnou zkušenost.

Zkoušel jsi ji na chvíli odpojit od PC?

Ano, i reinstalovat program ve kterém se nastavují funkce.

taky stejný problém . opraveno. rozeber optický snímač na kolečko a vyčisti..... dostane se tam bordel

Je ti výrobní vada těchto myší. Obecně jsou to šmejdy. Měl jsem jich několik a všechny do dvou let začaly dělat to co popisuješ. Problém je v tom přepínači za kolečkem - 1/n. Když myš rozebereš a ten přepínač vyletuješ tak pak ji můžeš ještě nějakou dobu dál v klidu používat, tento problém to vyřeší, než ti přestane scrollovat kolečko. Doporučuju i vyletovat spínače 3 a 4.