» Poradna » Ostatní

Problém s myší A4 Bloody T5

Ahoj, poslední dobu mě blbe myš A4 Bloody T5. Myš mám asi 3 roky a poslední týden mě začala sama od sebe chodit furt do režimu změny DPi, takže nemlžu používat kolečko na nějakou dobu. Přesněji: myš normálně někdy funguje, ale pak z ničeho nic, aniž bych posunul to středové tlačítko dopředu a držel 3 sekundy, aby sem přešel do režimu změny DPI, tak to dělá samo od sebe docela často. myš jsem zkusil rozebrat, očistit, ale dělá to furt.

Odpovědi na otázku

Inu, nastal čas koupit novou myš. Tady není co spravovat.

Jo já jsem si to myslel, ono ta myš už něco zažila a vetšina je určena životností na +- záruční dobu.

skus si nabuduce kupit mys a nie a4 napodobeninu mysi.

To není žádná napodobenina, to je origninal. Stála mě 800kč a to fakt nestojí nějaký čínský šunt

29€ stoji cinsky sunt, normalna hracska mys stoji tolkoto: https://www.alza.cz/razer-deathadder-v2-d5779...

Nepotřebuji myšku, která mi vydrží podobně dlouhou dobu a stojí 4x víc