Problém s monitory

Ahoj, dnes, aniž bych cokoliv zmáčkl nebo udělal, se mi zduplikovali monitory. Mám 2 monitory, jeden Acer Predator XN253QPbmiprzx a druhý Samsung S24F350. Normálně mi šel obraz jako vždy. Na main monitoru (Predator) si dělam věci a na druhym monitoru (Samsung) mám otevřené okno. Aniž bych cokoliv udělal, najednou se mi monitory zduplikovali a počítač to bere jakože mám jen jeden monitor. V nastavení rozvržení monitorů mi to druhý monitor nedetekuje. Jen to sníma to samé, co dělám na main monitoru. Nikde se o tom nic nepíše a já nevím co s tím. Predátor má DP kabel a Samsung HDMI. Grafiku mám GIGABYTE Radeon RX 480 G1 8GB GDDR5. PC jsem asi 10x restartoval, zapojil i vypojil kabeli DP i HDMI v obou směrech a stále nic... Nevíte čím to je? Děkuji

Odpovědi na otázku

WIN+P - rozsirit

To bohužel nic neudělá, hned co to odkliknu a zavřu, vrátí se to zpět na "Jenom obrazovka počítače"

stiahni najnovsi driver na grafiku a preinstaluj

Monitor se skloňuje podle vzoru hrad.