» Poradna » Ostatní

Problem s monitorem

Zdravim. Mam mensi problem s pc. Pokazde kdyz zapnu pc nabehne logo zakl.desky a pote jak uz ma prijit k najizdeni windows, monitor zahlasi tuhle chybu “D-SUB No signal entering the power saving mode shortly “ a vypne se (blika pouze tlacitko power). Sranda je v tom ze jak pocitac hned restartuji anebo ho znovu zapnu pc najede bez problemu. Me stve ze porad musim bud ho vypnout natvrdo anebo restartovat. Monitor je znacky LG a ma pouze vystupVGA D-SUB. Pc hw cpu amd ryzen 5 3600 gpu msi gtx 1660 ti pameti 16 gb ram

Odpovědi na otázku

Akym kablom mas prepojenu GK s monitorom?

VGA kabelem .... plus redukce na hdmi (grafika ma vystupy jen hdmi)