» Poradna » Ostatní

Problém s monitorem

Dobrý den, když zapnu počítač obrazovka monitoru je namodralá a očividně nevnímá červenou barvu. Už jsem kontroloval kabel, ale ničeho jsem si nevšiml, není poškozený, a je i správně zastrčený. Chtěl bych Vás poprosit zda nevíte co by se dalo dělat, popřípadě poradit jak na tovární nastavení monitoru. S pozdravem Jan.

Odpovědi na otázku

Možná máš na monitoru nějaké tlačítka pro nastavení.U mého to tak je k nastavení barev.

Na monitoru mám tlačítka 4. První je "Menu" (Když ho stisknu, nefunguje), druhé znak zvuku (Také nefunguje), třetí taková pofidérní tabulka (Je to nastavení jasu, "Custom" "Text" "Gaming" "Photo" a "Movie". Posledním tlačítkem potvrdím pouze volbu u toho předchozího. Pokud je potřeba, tak značka monitoru je od HP. Díky za odpověď.