Problém s monitorem vga

Ahoj chci se zeptat mám nově Grafickou kartu gtx 1050ti a mám napojený jeden monitor přes Dvi port a druhý přes Hdmi to vga. A to vga do monitoru a pc ani nechce najít tu redukci ani prostě ten monitor.Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Je redukce důkladně dotlačená do karty? Někdy vadí i plech kejsu, který ji povystrčí o pár desetin mm. O jakou redukci se jedná? S tím ukončením integrace analogu mně namíchli (vrrr). ☺

Paráda to mě nenapadlo to pořádně zastrčit bylo to tou case. Děkuji fakt moc