» Poradna » Mobily

Problém s Mobilem Sony Xperia E3

Ahoj lidi mám dotaz mám nový tel Sony Xperia E3 a při zapnutí mobilu se mi vše načte ale signál v mobilu vubec nereaguje a nebo se mi tam ukazuje (Vložte SIM Kartu) ta tam samozřejmě je zkoušel sem jí i několikrát vyndat a zandat zkusil sem i SIM dát do jiného mobilu a tam jde bez problému ale jakmile si jí dám zpět do svého mobilu tak se ukazuje pořád to samé děkuji za odpovědi //"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a jiné nicneříkající texty."//

Odpovědi na otázku

Tovarni nastaveni, kdyz to nepomuze tak servis nebo novy telefon.