» Poradna » Programy

Problém s MKVmerge

Ahoj, potřebuji spojit 3 mkv videa (bez titulků nebo dalšího audia) a ten program, který všichni doporučují hlásí tyhle chyby a pak to vytvoří zbastlený soubor, kde bliká kus okénka nebo se spustí 3 okénka videa a všechny hrají naráz. Žádný jiný program, který by spojil více mkv souborů (bez transkódování) jsem přes net nenašel. Spousta programů sice umí spojovat kde co, ale mkv žádný free spojovač není. Poraďte, prosím buď jiný program na Join - Merge - Combine MKV .... nebo ještě lépe, jak vyřešit tenhle problém s tracky UID nebo co to je. Zkoušel jsem i odebrat druhou (audio) a třetí (vnitřní info) stopu. A taky to nepomohlo.

Pro znázornění posílám skrínšoty.
www.mediafire.com ...

Na internetu jsem našel, že stejnou hlášku má více lidí.

použité programy
MKVtoolnix (MKVmerge gui), na přehrání VLC, MPC-HC, WMP12

Warning: matroska_reader: Could not keep the track UID 1 because it is already allocated for the new file.
Warning: matroska_reader: Could not keep the track UID 2 because it is already allocated for the new file.

Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

stále nikdo?