» Poradna » Ostatní

Problém s minecraft serverem

Zdravím mam minecraft server přes hamachy.Ještě dnes mi šel ale po několika hodinách sem server zapnul a nemůže se mi na něj nikdo připojit.Při zapínaní mi to píše: The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware. [WARNING] While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose. [WARNING] To change this, set "online-mode" to "true" in the server.properties file.Nevíte jak zařídit aby šel ?????

Odpovědi na otázku

Chyba kterou uvádíte Vám jasně oznamuje, že pro online hraní musíte server nastavit tak, aby se mohli připojit hráči z druhé strany.Nastavte tedy podle návodu hodnotu "online-mode" v souboru "server.properties" na "true" .

Ano ale tak se mi tam nikdo nepřipojí

Připojí se pouze majitelé zakoupených účtů. Podle minecraft.net je to nějakých 12 milionů lidí. A to podle mě není nikdo.

hmm, tím že to má nastavené na warezené klienty to nezkazil, spíš nějáká chybka se sítí, jenže chybí jakékoli informace ...

Kup si tu hru a nemusíš řešit takové blbosti.

ano ma brobrem severma střeba s hipexlep