» Poradna » Mobily

Problém s mikrofonem

Dobrý den mám problém se zvukem z mikrofonu sám od sebe se postupně zesiluje a začne hučet nevíte co s tím? Zde je ukázka: http://ulozto.cz/xiMNpw2b/test-zvuku-polki...

Odpovědi na otázku

Neví někdo co s tím?

Nemáš možnost si od někoho známého pučit jinej a vyzkoušet? Jestli ne, tak ho rovnou zahoď a kup si novej. Stojí stovku...

Zkusil jsem jiný, ale bez rozdílu.

Tak co má ještě někdo nápad co s tím?

Teď mě napadl ještě jeden test zkusil zvuk když je vypojený mikrofon a ten šum je tam furt tak snad už budete vědět

To opravdu nikdo neví co s tím udělat?

nejspíš zpětná vazba, umísti nebo natoč repráky jinak a sniž zesílení nebo citlivost na mikrofonu (v mixu)

tak jsem si to přehrál a zjistil, že si z nás děláš prču, zvuk má stabilní úroveň hlasitosti, nepoznal jsem žádnou změnu, a to co ty nazýváš šumem je ticho,jen pro pořádek, přehrával jsem ten tvůj záznam na dvou přehrávačích : Kaffeine a Smplayer2 (v linuxu) a vše vpoho.

Také mi to připadá v pohodě.

Já se z toho picnu omlouvám se ale fakt mě nenapdalo že by za to mohl přehrávač jakmile jsem to místo v Km player spustil v media player tak to nesumelo dík za upozornění

Ale já v tom slyším takový jakoby elektrický šum tak jakto že vy ho neslyšíte?

Ne. Použij sluchátka místo repráků.

Já používám sluchátka zkusil jsem i repreáky a zkusil jsem připoji sluchátka rovnou do mb a ne přes repreáky a stejně to furt slyším.

Nic nepomohlo jak říkám bzučí to ikdyž mám mikrofon vypnutý tak nemohlo by to být zvukovkou mám ji na základní desce ale kdysi jsem tento problém měl a pak jsem to nějak opravil takže to tou zvukovkou asi nebude