» Poradna » Mobily

Problém s mikrofónem při nahrávání hudby

Budu hádat asi co mě poradíte.. Pošlete mě s tím do léčebny.Teď k věci...Mám problém s mikrofonem u sluchátek.Nevím čím to je. Když třeba fouknu do mikrofonu tak uslyším šum i když nemám od škrtnutý políčko... poslouchat toto zařízení.Čím to je ? Sluchátka : http://www.asbis.cz/genius-hracske-sluchatka-... Základní deska : MSI B85 g43.

Odpovědi na otázku

Tak si ten jack od mikrofonu odpoj, kdyý ho zrovna nepotřebuješ a je po problému.

Jen tak na okraj, do mikrofonu se NEFOUKÁ, je to nehezká neřest mnoha laiků.