» Poradna » Mobily

Problém s mikrofonem na Discordu

Zdravím, už poslední tři dny mi blbne na discordu mikrofon ve stylu "mluvím, mluvím, zásek, mluvím" ale přitom když jsem mikrofon testoval někde jinde, jako na záznamu zvuku přímo od Windows nebo ještě pak na Skype a Mumble, tak vše funguje bez lagů.. Nevím jak to opravit, psal jsem na Discord Discussion nebo jak se to píše, a tam mě řekli že prý mám v háji základní desku resp. ten konektor na jack 3.5 z mikrofonu... Což teda jak jsem zmiňoval je blbost protože mi to všude jinde funguje, tak jestli tu je někdo, kdo se vyzná docela dost v discordu a jeho nastavenía poradil by mi co a jak s tím.. Díky mockrát.

Odpovědi na otázku

Mám úplne taký istý problém ale skús v nastaveniach vo voice nastaviť sensitivitu mikrofónu. Inak ti pomôcť neviem. Ani ja som to ešte nevyriešil...:-B