» Poradna » Programy

Problém s MANHUNTem

nainstaloval jsem si Manhunt (řežka od Rockstaru) a mám potíž s ovládáním - hned po startu hry mi párkrát kamera rychle orotuje kolem postavičky a dál už nereaguje. můžu kvedlat myší jak chci, ale kamera se ani nehne. na klikání postavička normálně reaguje a v menu je též vše OK. na jiném počítači stejná instalačka funguje normálně, patch jsem žádný nenašel.moje konfigurace amd 2100+, 768mb, gf4200 64mb, sb live1024, win xp pro sp1, directx 9.0cdíky za každou radu, chci si to pořádně zakotit :o)

Odpovědi na otázku

Jó Manhunt !  Toho jsem dohrál. Doufám, že takovýchto her nebude více.Nejsem odpůrce násilí ve hrách, ale tohle už je moc !A teď co s problémem. Nainstaluj si aktuální drivery. Tahle hra má také problém s inicializací.Mám stejnou grafárnu jako ty (jen 128MB Video-RAM, které hra stejně nevyužije) a když spustím jinou hru předtím tak mě zase blblo MENU. Vyřešil to reset a spouštění začerstva.