» Poradna » Web a internet

Problem s lg tv smart

Dobry den potrebujem poradit chcem cez internet pozerat filmy na lg tv smart no mam problem, na pocitaci vsetko funguje no na televizore nie zo dna na den mi to pre stalo fungovat pise mi ze webova stranka nie je k dispozicii a chyba 501 neviem kde je chyba a ako to opravit ci v televizore je nieco zle nastavene alebo niekde inde za skoru odpoved dakujem.

Odpovědi na otázku

Stačí, aby příslušná stránka přešla z flashe na html5 player (což se teď houfně děje) a máš "po žížalkách". TV holt není PC který je možné tomu přizpůsobit. Dívej se pomocí PC který připoj k TV pomocí HDMI.

a neda sa nainstalovat html player?

A jiné online služby fungují? Není to jen Internetovým připojením?Také mrknout na poslední FW, LG teď dost upgradovalo.

To ze najednou neco nejede je aspon pokud nejde o placenou sluzbu celkem obvikle. Na notesu se me to stava pokud z jednoho webu a fyzickeho uloziste filmu jedu moc, tak to treba den dva blbne. Druha moznost je ze to dela isp, kterej zije v dojmu ze si dane film nenajdes jinde.Staci se google zeptat na online filmy

Dobry den open sa chcem nieco opytat zistila som ze moj lg smart tv internet nepodporuje flash iba html5 aky je v tom rozdiel a ako sa da pouzit html5 je mozne ze mi telky este bude fungovat alebo si musim zaobstarat novu? Dakujem.

HTML5 je novější, než flash, takže by to mělo do budoucna být ok. Akorát z tvého popisu není jasné, co ti vlastně nefunguje. Takže si zavolej domu někoho, kdo tomu rozumí, ať se na to podívá naživo. Takhle na dálku je to jen věštění z křišťálové koule...