Problém s Leadtek winfast px9600gt

Zdravím všechny.Mám problé s grafickou kartou Leadtek Winfast px9600GT(1024MB).Po připojení mi vše naběhne v pořádku ale cca po 5 minutách stmavne monitor(je pořád zapnutý ale nic není vidět).
Nikdy jsem se s tím nesetkal.Je možné aby grafika zvyšovala nárok na napětí po dobu cca 5-ti minut?
Mám zdroj 400W a proto jsem myslel že by to zvládl.
Předem děkuji za reakce které by mi mohly pomoci.

Odpovědi na otázku

Ramere, píšou, že 400w je minimum. Pokud máš v pc jiné náročný hardware, třeba procesor nebo jiný komponenty, tak možná proto karta nepracuje tak jak má.

Samotná karta má max spotřebu 95 TDP (W), takže pokud zdroj je schopen dodávat alespoň nějakých 200-250W tak stačít musí.
Zkusit
1. kartu v jiném PC
2. připojit jiný monitor
3. zdroj, ale myslím že je to až poslední možnost ?

Máš pravdu.Intel e2140-1,6@2,66 a leadtek px9600gt, ťahá v pohode 350w fortron, takže pokiaĺ má značkový zdroj,ním to nebude.

Mám špatný dojem, že se "kdosi" zaregistroval, aby nebyl tak nápadný...

Ramer-R1:To s tím zdrojem,nemyslíš vážně vid.Radší si vyčisti comp a dej ovladače takoví,jaký maj bejt ale hlavně je správně nainstaluj.

Už jsem to zkusil na jiném pc a výsledek nulový.Pc na kterém jsem to zkoušel bylo téměř nově sestavené z nových dílů a značkovým zdrojem o udávaném výkonu 500W(80%+).Ovladače jsem nainstaloval jediné které jsem našel pro tento tip na stránkách výrobce.Nic se nezměnilo.

Možná se karta poroučí do věčných lovišť....Osobně bych pro jistotu ještě zkusil jiné ovladače ze stránek nVidie, připojil ji k jinému monitoru jiným kabelem, který bych zapojil do grafiky třeba přes VGA či do vedlejšího DVI

" takoví,jaký maj bejt " ..... hnus fialový