Problem s laserovou myskou

Zdavim, mam problem a možno by mi vedel niekto poradit, asi pred pol rokom som si kupil laserovu mysku Genius s prepinanim dpi 800/1600, pripojenie PS2, po par mesiacoch mi zacal kurzor mysky nekontrolovane behat po obrazovke tak som ju dal reklamovat, prisla mi uplne nova tak som ju zapojil , isla aj ked som ju musel trochu nastavit nakolko mi behala dost rychlo, po druhom zapnuti PC mi ostala zamrznuta, skusal som vsetko mozne aj novydriver stiahnut ale nic nepomahalo, skusal som ju na inom PC ale tam takisto je mrtva, teraz pouzivam staru opticku ktora ide v pohode ale predsa len ta laserova bola lepsia a dokonalejsia. je mi už trapne ju dať znovu reklamovať aby si nemysleli, že ju nebodaj kazím ja naročky
dik všetkym kto sa zapojí do diskuzie
ahojte

Odpovědi na otázku

Nemalo by byt skorej trapne tym v obchode ze ti 2x dali zmetok?

Ved prave nie som si isty, či robím chybu ja alebo je na vine myška a je to šmejd ved stála cca 250,- čo je bagatel, ale reklamoval som ju čisto iba koli zásade, "mám nárok tak prečo to nevyužiť", ale aj tak nechápem stará laserová mi už funguje cca 4r. uplne v pohode, ale laserová mám pocit, že pre laserové myšky je moj PC hotová skartovačka

Klidně bych tam šel i podruhé. Jestli je chyba na tvé straně tak ti tu chybu třeba najdou (vysvětlej) aby ti další myši neodcházely.

Ak chces kupovat laser mysku, nekupuj nikdy geniusku. Odporucam Logitech G5 alebo SteelSeries Ikari Laser. Popripade nejaku Razerku, ale s Copperheadou mam velmi zle skusenosti. Kupil som mx518, je to sice optika, ale je lepsia ako laserovka, mozem len odporucit.

Vyberaj si len mysky od osvecenych firiem. Neodporucam kupovat mysky od Geniusu a Microsoftu. Teda okrem Mc. inteli mouse. Ak chces kvalitnu mysku na hranie, odporucam g5 alebo ak chces lacnejsiu variantu, kup si mx518, je to sice optika, ale hovorim, lepsie snima ako laserovka.

Mají pravdu. Genius není špatná značka, ale myšky co jsem měl od geniusa, tak vždycky odešly, začly ustřelovat, prostě problémy... Zkusil jsem i jiný low-endy a je to prašť jak uhoď. Nyní mám lasera Logitech MX400 a lepší myš jsem v ruce ještě neměl. Už mi jezdí po stole rok a je stále jak nová

No a co ser na to daj im to reklamovat a nech ti daju aj naky poplatok za nekvalitne vyrobky tak sa to robi alebo im ju vrat a vypitaj si cenu spet