» Poradna » Notebooky

Problém s klávesnicí

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně klávesnice u notebooku. Už nějakou dobu se jednou za čas 'zblázní' a při stisknutí například písmene 'k' se napíše 'a1ds'. Děje se to takhle u většiny kláves (místo 'á' se zjeví '+0šě' apod.) Zvláštní ale je, že jindy klávesnice píše úplně bez problému. Chci se tedy zeptat, kde by mohl být problém, a jestli by to vyřešila koupě klávesnice zvlášť. Přece jenom by to byla menší investice, než do opravy (pokud by se jednalo o nějaký složitější problém). Děkuji:)

Odpovědi na otázku

Zkusil bych odvirovat.

Takhle se chovají klávesnice po polití tekutinou.Oprava není nijak zvlášť složitá,cenově asi tak kolem 1100-1500 kč za novou klávesnici a 10 minut práce.Napřed bych ale vyzkoušel jestli to není softwarový problém.Zkusit jestli se stejně chová i mimo Windows.

Nejdřív vyzkoušet jinou klávesnici.Pokud ve stejnou dobu jedna klávesnice funguje OK a druhá takhle blbne tak je to HW problém v té klávesnici. Pokud se ale obě budou chovat stejně blbě, tak je to nejspíš nějaký SW problém a to bývá nějaký vir - keylogger.