Problém s klávesnicí

ZdravímDnes ráno jsem si polil klávesnici kávou, ale jen pár kapek. Vše jsem pak osušil a nechal uschnout. I tak mi funguje až na jednu klávesu - e. Vždy když ji zmáčknu, refreshne se mi prohlížeč, jako bych zmáčkl F5, a nebo když jsem na ploše a zmáčknu, vyskočí mi prohlížeč. Neví prosím vás někdo co s tím ?

Odpovědi na otázku

Pokud se jedná o klasickou membránovou klávesnici a to kafe je v ní, tak to se čistí dost blbě. A pokud se to nepovede důkladně rozebrat a vyčistit, tak ti nic jiného než výměna nepomůže.

Ohľadom membránovej klávesnice - bolo ti napísané, však - i ten zbytok kávy v klávesnici dokáže spôsobiť problémy. Vysušenie nepomôže, pretože zbytky zostali v útrobách klávesnice a v tvojom prípade asi premosťujú iné prepojenie na základovej (kontaktnej) doske, než má byť. Neostáva nič iné len tú klávesnicu úplne rozobrať a všetko dôkladne vyčistiť - nielen pod klávesami, ale aj tú základnú dosku liehom.