Problém s klávesnicí

Dobrý den,Mám problém s klávesnicí,vše začalo tím,že jsem uhodil do pravé části klávesnice(enter,dvojtečka,tečka,čárka). Nevím co se stalo ale od té doby doby mi vůbec nefunguje num lock,klávesy které píšou (ěščřžýáíé) nyní píšou čísla. Klávesnice píše velké písmena, když zapnu caps lock tak malé, když stlačím shift tak nepíšu nic.Vše se dá vypnout klávesovou(klávesnicí na obrazovce) skratkou fn+f11, ale když vypnu a druhý den zapnou pc tak zase je to to samé (když zadávám heslo a zapnu si klávesnici na obrazovce a zadám fn+f11 tak se stane to že nepíšu vůbec nic) Všem děkuji za jakoukoli radu _____________________________________________________________ ___________Windows 8 32-bitKlávesnice: KME CZ KM-9801-s PS2 MM vestavěný mikrofon černo/stříbrná(odkaz na klávesnici: http://webline.elko.cz/klav-kme-cz-km-9801-s-ps2-m m-vestaveny-mikrofon-cerno-stribrna_d252.html)

Odpovědi na otázku

Můžeš ji zkusit rozebrat a podívat se, zda se neodchlípla "folie" klávesnice od kontaktů elektroniky...nicméně bych volil jinou variantu - zahodit a koupit jinou. Při ceně této klávesnice to asi nebude problém. Je to snazší, než se v tom celý večer vrtat a ve výsledku ničeho nedosáhout, akorát si pocuhcat nervy.

Ta klávesnice asi funguje když po skratce fn+f11 kterou jsem zadal klávesnici na obrazovce vše funguje jak má. Problém bude asi že je to nějak špatně nastavené.. Asi tam je nějaký špatný režim nebo něco takového

Souhlas, vyhodit a koupit novou, při těchto cenách nemá cenu se s tím trápit.

Skusil jsem i jinou klávesnici, ale pořád stejný problém. Možná bych měl zmínit ještě to že když se snažím otevřít nějaké okno, tak se mi otevře ten program ještě jednou.. podle mě když jsem do klávesnice praštil tak jsem tam něco přenastavil Jestli na to nepříjdu tak jdu do obnovení pc.

u notebooku tezko

Nejsem odborník na Windows 8 ale tipoval bych, že barva klávesnice nemá žádný vliv na její funkčnost (tedy až na extrém, kdy má potisk kláves stejnou barvu jako klávesy)

Čím a jak velkou silou jste do klávesnice uhodil? A když píšete o Fn tlačítkách, tak se asi bude jednat o klávesnici v notebooku že? V tom případě můžete risknout reklamaci nebo servis.

Hodně velkou silou. Nene jde o normální stolní pc .. Fn tlačítko je jen na klávesnici na obrazovce, omlouvám se že jste to nepochopil s textu ale psal jsem to narychlo.

Já bych taky volil řešení: Půjčit si od někoho klávesnici, vyzkoušet, jestli s ní je to v pořádku a pokud ano, tak směr SD a cestou zpátky se stavit v hyperqelbu a koupit novou - případně se poptat sběrného pracovníka, jestli tam někdo nepřivezl počítač i s klávesnicí a jestli bys tu kávesnici nemohl zprivatizovat. Pokud bys bydlel někde poblíž, pár klávesnic co fungovaly než si synové opatřili něco novějšího by se u mne v kůlně ještě našlo. Syn měl klávesnici, docela dobrou, s modrým podsvícením, nalil na ni trochu kokakoly nebo jiného svinstva a některé klávesy přestaly fungovat. Myslel jsem, že to půjde spravit, asi by to šlo, ale než jsem se dostal dovnitř, těch šroubků a západek a kablíků co bylo potřeba odpojit z konektorů a pak jsem stejně nepřišel na to, který spoj na klávesnicové fólii to dělá nehledě na to, že bych tu klávesnici dával dohromady dost těžko. Škoda času.

Skusil jsem i jinou klávesnici, ale pořád stejný problém. Možná bych měl zmínit ještě to že když se snažím otevřít nějaké okno, tak se mi otevře ten program ještě jednou.. podle mě když jsem do klávesnice praštil tak jsem tam něco přenastavil Jestli na to nepříjdu tak jdu do obnovení pc.

Dobrý den všem! Nevím jestli jste pochopili můj problém tak jak je, tak jsem natočil video, bohužel je to špatná kvalita ale je to stručnější http://youtu.be/D-38_cH2_PM

To vypadá buď na vir, mallware nebo nějakou jinou breberku. Zprvu bych vyzkoušel pomůcku SFC /SCANNOW (otevřeš CMD jako správce - naťukáš do něj SFC /SCANNOW a potvrdíš enterem) , která by mohla opravit nesrovnalosti ohledně USB nebo PS/2 konektorů.

Děkuji za tip určitě to vyzkouším, ale na vir bych to netypoval protože jsem vůbec nic nestahoval a začalo to přesně potom, co jsem "uhodil" do klávesnice. Takže si myslím že jsem tam něco přenastavil, má klávesnice má v pravo nahoře takovou divnou klávesu, vůbec nevím co znamená (viz. odkaz) takže by to mohlo být tím ale vůbec nevím. Děkuji za pomoc

Pokud ti rada od SGvagona nepomůže, podívej se na nastavení klávesnice a hledej, případně vypni funkce filtrování kláves, usnadnění.

Nene tady jde o to že to je nějaký jiný režim kláves.. Vůbec to nechápu, no a když to(rozložení kláves vypnu)a vypnu i pc a druhý den zapnu pc tak tam zase je to divné rozložení .. Vůbec ale vůbec nevím jak to pojmenovat proto "to rozložení"Omlouvám se za to že to vůbec neumím popsat.. ale strašně mě to štve

Nejsi jediny koho tohle stve vzdyt to je uplne strasne

tak to ti blbne SHIFT

Chtěl bych se zeptat co se mi stalo s klavesnici kdyz jí připojim do pc tak nemuzu psat v pc se mi neoběví nový hardware ani po restartu ale furt sviti numlock a capslock myslel jsem ze je rozbitá klavesnice ale jakmile jsem připojil dalsi tak se mi stalo to stejný

dobry den? mam uplne stejny problem? vyresil jste ho?

Stal se mi podobný problém asi před pěti minutami . Počítačům sice rozumím jako dvouleté dítě fyzice, ale nyní vám podrobně popíšu, o co u mě šlo. Projevovalo se to stejně jako u Jakuba ( já mám normální notebook propojený s obrazovkou od menší televize a k tomu mám bezdrátovou klávesnici ) a zkoušela jsem to rozberat a nic se nedělo. Potom jsem zkusila něco napsat na té klávesnici přímo u notebooku a začalo to zase fungovat tak, jak má... divné. Tohle nejspíš nepomůže, ale chtěla jsem se podělit o problém.