Problém s klávesnicí

Deska MS P45, procesor E7300, klávesnice na PS2, WinXP Home. Po zapnutí počítače klávesnice funguje , po restartu počítače klávesnice není funkční, vše ostatní je normální. Po následném vypnutí a zapnutí počítače klávesnice funguje, po restartu počítače klávesnice opět nefuguje. BIOS desky i ovladač klávesnice byl aktualizován.
V čem je chyba? Bude řešením problému nová klávesnice napojená na USB?

Odpovědi na otázku

bios! nastavenia máš asi v automatike.povoľ v biose usb resp.nastav v biose usb all enabled

Klávesnice je na PS2, USB v BIOSu - povoleno vše.

ale, že jsi se vykecal. A co takhle prásknout, co to je za klávesnici, a odkud máš na ní driver?

Klávesnice - Chicony, driver z WinXP. Je to ale nepodstatné pro řešení záležitosti - znova: funguje po zapnutí, nefuguje po resetu.

ještě dodejte jaká že je deska , podíváme se

MSI P45- Neo3 (MS-7514 v 1.X). Ještě dodávám, dříve na této desce byl procesor Celeron 430 a klávesnice fungovala jak po startu, tak po resetu.

podívali jsme se a předpokládáme , že máte v biosu nastaveno Wake up event setup / press enter a povoleno PS2 a potom už nevím , snad jiná deska , nakonec v každé rodině by měla být náhradní deska , třeba ta za stovku.

Díky za snahu, ale ani toto ( nastavení v Power Managmtu ) jsem neměl. Tak mě to naštvalo, vyzkoušel jsem klávesnici s napojením na USB a vše bylo vpořádku. Kupuji novou klávesnici. Inu u počítačů vše je kompatibilní, něco však méně.