» Poradna » Mobily

Problém s iphonom

Dobrý deň vlastním iPhone 6s plus a v poslednej dobe má začalo strasne otravovať pri počúvaní hudby mi ju stále prepína alebo zastavuje alebo posúva potom ďalej furt aj 10x za sebu aj po case pušta síry aj keď nič nerobim je to vsetko otravne a neviem čo stym je aktualizoval som os a stále to robí

Odpovědi na otázku

Zkusit jiná sluchátka?

Máte aktualizovaný iOS na poslední verzi 12.1.2?

Při koupi Applu si platíte z nadstandardní podporu, tak co toho využít a zkusit získat řešení přímo od výrobce?

No a na toto jsi prisel kde prosimte?

?

Ze si koupi Apple prodktu predplatis nadstandardni podporu? To je nesmysl

ako pisal JackBrno, tiez to tipujem na sluchadla. Ale to sa dalo lahko overit, ci to bez sluchadiel nerobi, cize lenivost pytajuceho, zapojit analyticke myslenie.

sluchátka umí posouvat hudbu? vím, že je na nich jen hlasitost... Ale i za 2 roky iphonu neznám všechny funkce...

některá sluchátka mají ovladač na přehrávání, co jsem si všiml. A pokud je poškozený ten, nebo kabel mezi ovladačem a telefonem, tak by asi klidně mohl generovat falešné stisky ovládacích tlačítek...

napr. prvy odkaz co som nasiel na google https://www.cnet.com/how-to/ten-hidden-control...

Trebas prostredni tlacitko, nebo pridrzeni tlacitka hlasitosti?!

Zálohovat data potom tovární nastavení...Nepomůže? Neměnil se displej v poslední době (třeba neoriginální díl), popř. nespadl na displej ten telefon (či není nijak napraslý?)pokud nepomůže TN a telefon nemá poškození a je v záruce, tak reklamace, jinak pozáruční servis.

Do verze iOS tuším 8.4 bylo možné zapnout přeskočení na další skladbu zatřesením. Používáš originální player (Music/Hudba)? Máš aktuální verzi iOS?