» Poradna » Počítačové sítě

Problém s internetom

Dobrý večer, viete mi prosím poradiť, mám router pri svojom počítači ktorý je napojený cez kábel, a vždy keď zapnem počítač tak prestane ísť internet a musím router a ďalšiu krabičku od antény odpojiť z elektriny na pár sekúnd a po reštarte všetko funguje ako má, deje sa to len keď zapnem počítač, s inými zariadeniami nieje problém. Ešte spomeniem že router, krabička od antény a počítač sú v jednej predlžovačke. Router je Mikrotik hAP ac2 od O2, počítač má Asus P5QL PRO základnú dosku, GTX560Ti grafiku, Intel Xeon X5460 procesor, 120GB SSD a 500GB HDD, zdroj je Fortron 500W, Bitfenix Recon panel so 5 ventilátormi.

Odpovědi na otázku

Nevie mi nikto poradiť?

Porovnej výpisy z příkazu "ipconfig /all" na tom PC, když to funguje a nefunguje (hlavně jaká je výchozí brána, DHCP server, ...).