» Poradna » Počítačové sítě

Problem s internetem

Zdravim z niceho nic mi prestal fungovat internet na notebooku (pouzivam wifi) kdyz se chci pripojit napise mi to moznosti pripojeni tohoto pocitace k siti upc jsou nyni omezeny kdyz jsem zkusil diagnostiku ta mi hodila ze systemu windows se nepodarilo automaticky zjistit nastaveni proxy serveru site Na vsech mych zarizenich net jde ale jen ne na mym notebooku uz nev

Odpovědi na otázku

Zdravim z niceho nic mi prestal fungovat internet na notebooku (pouzivam wifi) kdyz se chci pripojit napise mi to moznosti pripojeni tohoto pocitace k siti upc jsou nyni omezeny kdyz jsem zkusil diagnostiku ta mi hodila ze systemu windows se nepodarilo automaticky zjistit nastaveni proxy serveru Na vsech mych zarizenich net jde ale jen ne na mym notebooku uz nevim co delat zkusil jsem par veci ale nepomohli furt mi to nejde prosim nemel by nekdo fix? (Nevim jak funguje tato stranka jestli jde nejak editnout thread tak jsem to napsal jeste jednou protoze jsem se uklikl a omylem jsem to vytvoril kdyz jsem to nemel hotovy)