» Poradna » Web a internet

Problém s Internetem

Dobrý Den chtěl jsem se zeptat na nějakou aplikaci na zjištění kolik zařízení nebo přístroju je připojeno k moji Wifi děkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

Podívej se do své wifi a tam uvidíš co je vše připojeno.

Pokud by jsi chtěl vyzkoušet Linux, tak rozhodně doporučuji nmap.

Podívej se do nastavení tvého wifi routeru. Zatím jsem neviděl žádný, který by nějakým způsobem neukazoval kolik je tam aktuálně připojeno zařízení.

Presne to zistíš, keď vstúpiš do administrácie svojho routera. V časti (podľa značky a typu routera) pre WiFi/WLAN je i niečo podobné ako Wireless Statistic, Wireless Traffic a podobne.

V sekcii DHCP uvidí aj pevne pripojených

Zadnou aplikaci nepotrebujete, staci spustit cmd (prikazovy radek) a napsat napr. arp -a nebo muzete stahnout nejaky ip skener napr. netscan.exe. Nic se neinstaluje jen tento soubor spustite.