» Poradna » Web a internet

Problém s internetem.

Dobrý den mám takový dotaz používám asi 2 roky router Asus wl 520GC. Internet jel v pohodě zprávnou rychlostí ale asi před týdnem se nám nechtic resetnul. Nastavil jsem všechno znovu. Používame 3 notasy ktere jedou pres Wi-Fi a 1 stolní PC ktery jede přes lan. Takže je internet napojeny na modem z modemu do routeru a z routeru lanem do pc a vysila wi.fi. Zatím co na notebookach jede internet v pohodě tak na PC je problém asi 5 min po startu jede jako po masle ale asi po 5-10 min se jeho rychlost rapidně sníží nevíte v čem je problém?

Odpovědi na otázku

Pravdepodobne odchazi napajeci adapter routeru. Zkuz ho vymenit za jiny.

zkoušel jsem ... nefunguje ..