» Poradna » Programy

Problem s internetem ve vistách

Ahoj. Mám visty a poslední dobou mi začal blbnout internet. A to tak nějak divně. Chvíli všechno běží v pohodě a pak se zničeho nic přestanou načítat stránky v prohlížeči - a je jedno jestli jde o firefox nebo ie. Nevyhodí to chybu jen prohlížeč nekonečně dlouho čeká na odezvu. Ale přitom icq, jabber fungujou v pohodě dál. Dokonce funguje i když zkusim ping na www.zive.cz. Napadá vás něco? Díky

Odpovědi na otázku

Vymeť brouky

to už tu několikrát bylo, já mám stejný problém na svém NB .... avšak nějakého řešení jsem se nedohledal .... doufal jsem, že SP1 problém vyřeší, ale nestalo se tak