» Poradna » Web a internet

Problém s internetem (síťové připojení)

Zdravím lidi potřeboval bych pomoc.Když zapnu nějakou hru (přes internet) + k tomu zapnu fb, youtube nebo jenom prohlížeč, tak spadne internet. Po kliknutí na odstranit problémy. Najde problém se síťovým adaptérem a opraví to a už to jede v pohodě (tedy do dalšího pádu). Zdá se mi, že při velké zátěži internetu padá. (např. spustím nejmenovanou hru a internet hned spadne a to nemám nic zapnuté připojené nebo tak.Na ostatních ntb, telefon internet v pořádku jede.ACER ASIPERE v3-571gpřipojení přes kabelAdresa IPV4: 192.168.1.104servery DNS: 192.168.0.1BROADCOM CORPORATION verze ovladače: 15.6.1.3 (aktulizováno vše aktualní) fyzická adresa MAC: 20-1a-06-4b-3c-75poskytovatel: vejnet (u nich chyba není)router: Tenda Wireless Router -N60Popřípadě další info dodám. Jsem rádoby uživatel pc ne expert. Děkuji všem co se zúčastní

Odpovědi na otázku

Tohle dělalo přítelkyni kdysi Lenovo. Když nemělo úplně bezvadný signál, tak se při větším trafficu zhroutilo spojení a oprava byla možná jen přesně jak píšete - nechat provést opravu, ta restartovala síťovku a zase to nějakou dobu šlo. Cpal jsem různé ovladače, byly tam Win 8 i 10. Nakonec jsem to částečně pořešil zlepšením signálu Wi-Fi (padalo to už jen výjimečně), a úplně tím, že NTB šel do...dopryč. Lepší řešení jsem nenašel, ani se mi nechtělo to nějak zásadněji řešit, byl to levný NTB a nečekali jsme zázraky. Třeba se v další odpovědi pro Vás dozvím, co jsem s tím tenkrát měl udělat Přemýšlel jsem třeba nad výměnou síťovky, ale nechtělo se mi do toho. Byl v tom nějaký Ralink, nemáte náhodou Wi-Fi s čipem od Ralinku?

Poslední otázku neberte v potaz, už vidím, psal jste Broadcom, přehlédl jsem.

No další věc je ta, že jsem dělal akci u nás na zahradě a kamarádi kteří dalo by se slušně říct byli opilí, tak mi vyrvali napájení z ntb. To jsem pořešil tím, že jsem koupil nový napájecí konektor, rozšrouboval noťas a vyměnil ho. Po zkompletování mi zmizela wifi. Říkám si okay ntb pulroku stal budou potřeba aktualizace. Tak jsem udělal, nepomohlo. Další krok byl Os přeinstalovat, taky nepomohlo. Jen abych řekl proč o tom mluvím, tak je to tak, že nemám ntb přes wifi ale přes kabel. Pak je záhadou, že když budu týden v kuse na internetu a nebudu nic hrát tak to nikdy nespadne.. Díky za odpověď