» Poradna » Ostatní

Problém s internetem po spuštění Steamu

Můj Download Speed se motá okolo 16 Mb/s ale když zapnu Steam tak Download Speed klesne na 1 Mb/s a míň. Možná to je přesunem PC protože ještě před týdnem jsem měl PC v jiné místnosti, internet se taky motal okolo 16Mb/s ale i po spuštění Steamu se nezměnil. Prosím potřebuji pomoct Steam používám denně takže odpovědi typu: Nezapínej ho, Vypni ho, Odinstaluj ho, nepište. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Update: K PC je připojen jiný Internetový kabel než když byl v jiné místnosti

A nestahuje se ti nějaká aktualizace na tom steamu?

Ne ale zjistil jsem že v task mangeru vidím kolik Mb/s steam využívá a využívá něco okolo 14Mb/s takže teĎ už jenom potřebuju vědět jak to snížit aby využíval třeba jenom 0,3 Mb/s až 1 Mb/s