» Poradna » Web a internet

Problém s internetem - winXP

Zdravím, mám takový problém s internetem. Tenhle problém se mi už jednou stal, přišla ke mě paní která tomu rozumí a spravila to, jenomže je to tu zas a tu paní volat mi připadne trapné a tak se ptám tu. Ten problém je, že jsem připojen na svou wifi přes kabel, normálně se ukazuje, že jsem připojen, ale Internet (web) mi nejde zapnout a když si chci nastavit něco v firewallu, nebo když kliknu na položku "Připojení k místní síti" tak chvíli čekám a nic se nezobrazí. Problém začal tak, že jsem hrál hru "MTA San Andreas Multiplayer" a najednou se to vyplo, ta hra, která se mi vypla zase šla zapnout a normálně se šlo připojit k serverům, ale pak jsem chtěl jít na Operu, ta mi nešla, tak jsem zkusil Mozillu Firefox, normálně se spustila, ale bylo tam napsáno: chyba připojení. Tak nevím.. prosím o radu, sice něco málo tomu rozumím, ale tohle fakt nevím... doufám, že to je jen nějaká zmatina. Mockrát díky

Odpovědi na otázku

spusť ping adresa, alebo ping IP adresa. Ak nejde ani jedno, nastav sieť

Asi delší vedení.safak | 14. 12. 2014 10:02Jednoduché řešení: zavolat ještě jednou tu hodnou paní a zeptat se co s tím dělá.Souhlasím (+1) | Nesouhlasím (0) | OdpovědětRads 188.175.15.--- | 14. 12. 2014 10:15Zkus obnovit systém do doby, kdy to ještě šlo.Souhlasím (0) | Nesouhlasím (-2) | Odpovědětpanjawa | 14. 12. 2014 10:23Taková blbá otázka, skusil si routr a PC vypnout a zapnout? Když nevíš která byje, tak je to nej co můžeš sám udělat, když to nepomůže tak potom volej o pomoc.Souhlasím (0) | Nesouhlasím (0) | Odpovědětjackbrno 88.100.157.--- | 14. 12. 2014 10:49Ony jsou už zase nějaké prázdniny, že tupí puberťáci nemají jinou zábavu, než psát rádoby vtipné dotazy do poradny?Souhlasím (+1) | Nesouhlasím (0) | Odpovědět