» Poradna » Programy

Problém s intel grafikou

Zdravím,mám takový problém s grafikou. Mám Intel HD Grafickou kartu. Vždy všechno šlapalo jak mělo, ale nedávno zničeho nic mi zmizelo nastavení této grafické karty (pokud nevíte o co se jedná, zde je link: https://communities.intel.com/servlet/JiveServlet/showI... ) Jde o toto. Potřebuji tam něco nastavit, docela nutně, protože mi kvůli tomu nejedou některé programy. Budu moc rád když mi jakýmkoliv způsobem pomůžete. Předem díky.

Odpovědi na otázku

zrejme si aktualizoval ovladace grafiky, puzij zpet starsi, ktere potrebujes

Dobrý, už jsem to vyřešil