» Poradna » Programy

Problem s instalatorom LINUX RED HAT 7.2 ENIGMA

Mam problem: Bootnem z diskety, spustim instalaciu. Prejdem krokmi vyber jazyka/ vyber klavesnice/ vyber instalacneho balicku (kde sa nachadza) mam 2 moznosti:LOCAL CD-ROMHARD DRIVE.  CD 1/2 mam v mechanike.Ked dam moznost CD-ROM. Napise, ze instalacny balicek LINUX RED HAT sa nenasiel.CD JE V Mechanike, kde je potom problem?? VDAKA

Odpovědi na otázku

Problem je ze si instalujes Linux. Nechapem preco komp zatazujes OS s nedostatocnou tech. podporou. Pod Win rozbehas neskutocne mnozstvo aplikacii a mas ich zadarmo rovnako ako Linux

Zadarmo jsi je ukradl že.

Do dovol!!! Ja nekradnem! Tebe asi slovo crack nic nehovori, ze???Ak ano, tak asi nechapes jeho vyznam. od kradeze to ma daleko.

Tak se běž udat že jsi to nacrackoval a potom to taky vysvětli policii jak to teda s těma tvojima CD vlastně je.

Spíš bych si typnul že je to CD poškozené. (pokud jsi to ty jak jsi se ptal jak vytvořit ty diskety)Anebo nemáš tu CD rom na IDE řadiči ale na raidu a pod.....Při hledání toho balíčku se roztočí to CD a pokouší se to číst ?Jinak všechny CD od RH jsou botovatelné takže kde máš tu CD rom připojenou ? Umí bios botovat z CD ? Proč Bios nenabotoval přímo z CD ?

Proc davas tuhle verzi? Proc ne nejnovejsi verzi 9?

Zkus nabootovat z druhého CD.