Problém s inštalácou epson SX405

Nedá sa mi nainštalovať driver tejto tlačiarne.Počas inštalácie napíše hlášku pri inštalácii hardwaru sa vyskytol problem.Epson Stylus SX 400 . Počas inštalácie zariadenia sa vyskytla chyba. Vstupno-výstupná operácia bola prerušená pre skončené vlákno alebo na žiadosť aplikácie. Inštaloval som driver 6.63.0.0 .Mám operačný systém Windows XP SP3.Predtým som mal nainštalovanú tlačiaren epson CX3200.Tú som odinštaloval.Skúšal som aj driver dodaný s tlačiarnou a nič.Z PC som odinštaloval všetky súbory epson.
Na notebook Toshiba s Vistou sa mi táto tlačiaren nainštalovala ale na Pc s XPSP3 sa nedá.Prečo?

Odpovědi na otázku

Na Vistu jsou potřeba jiné ovladače, než na XP. Pokud ti tiskárna pod Vistou jede, máš drivery pro Vistu a drivery pro XP si musíš někde splašit. Zkus www.epson. sk (nebo cz).