Problém s inštaláciou driveru na Radeon RX 470 4GB

hoj mám problém s inštaláciou driveru na Radeon RX 470 4GB RS mam ju spustenú vo windowse 7 mi nenajde nový hardware iba štandardný VGA driver dosku mam na pcix 2.0 s tým by ale problém byť nemal neviete mi prosím vás poradiť ? zapojená je správne zdroj mam 650w neviem kde može byť problém dokonca aj pri inŠtalacii driveru priamo od amd ked sa spusti inštalator neni tam driver v kolonke iba hdmi zvuk a este daco to sa nainštaluje a niČ

Odpovědi na otázku

Jste si jistý, že koukáte na správné drivery?Karta zapojena pořádně?Každý kus může být vadný...

karta je zapojena v psixpress 2.0kde ma byt na=pajanie 6pinove v nej je kde ma byť a drivery original od amd proste ju system akokeby nenajde a spusti ju iba ako štandardny VGA driver

Předpokládám, že nemáte v systému bordel.Tak pokud to opravdu nejde, zkuste to v jiném PC. Pokud to nepůjde --> reklamace. Pokud to půjde, je něco špatně v bedně.

Jakou verzi ovladače máš staženou? ☺