» Poradna » Programy

Problém s instalací

Zdravím.Mám problém s instalací Microsoft Office.Při instalaci tonapíše tuhle chybu:Microsoft Office 2010 encountered an error during setup.Error 1712. One or more of the files required to restore your computer to itsprevious state could not be found.Restoration will not be possible.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Jsou tam zbytky předchozí verze Office,nebo jsi tam dříve chtěl dostat nějakou nelegální verzi.

Vadný obraz, nebo CD?

Na CD mohla být tak nějaká historická verze Office za časů Windows 95.