» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problem s instalaci

Dobrý den mam problem snažím se naistalovat hru a při instalaci mi to začne psát extracting file failed it is most likely caused by low memory nevite někdo co s tím ? dělá mi to konkretně při instalaci microsoft visual c++ 2005

Odpovědi na otázku

Spusť příkazový řádek jako správce a zadej,nebo zkopíruj toto ( Chkdsk /f ) entr. Pro restart pak stiskni Y a entr.Proces v žádném případě nepřerušuj.

Udělal jsem to a nepomohlo to dělá to pořad

No to je způsobené pamětí,tak snad zkusit nastavit tohle. http://wintip.cz/483-jak-zrychlit-windows-...

zkusil jsme to i podle toho a pořad to děla :/

Je možné,že to dělá nějaký virus.

Ten text znamená česky toto: Extrahování souboru se nezdařilo, je pravděpodobně způsobeno nedostatečnou pamětí. A pokud máš skutečně málo paměti, tak to nezkoušej.

Ono ty preklady jsou nekdy dost nejasne - taky to muze byt, ze ma malo mista na rozbaleni na HDD (vetsinou tam, kde je TEMP adresar)...