Problém s instalací Xerox Phaser 3121 na notebook (windows 7)

Zdravím,celý večer se tady pokouším nainstalovat tiskárnu Xerox Phaser 3121, abych mohl tisknout hned z notebooku a né to pořád přenášet na flashkách na druhý PC.Na notebooku mám Windows 7 64bit, a nikde nemůžu najít ovladač tiskárny pro tento operační systém. Tiskárnu mám připojenou přes USB.Dokonce jsem zkoušel nainstalovat nějaký ovladače na Xerox Phaser 3124, nebo Samsung ML-1710, ale stejně mi to furt nejede.Za každou radu budu rád.

Odpovědi na otázku

http://festiva-yourchoice.blogspot.cz/2012/05/xerox-phaser-3121... Na výše uvedené stránce je uveden postup, který by mohl fungovat. Ověřil jsem, že archiv RAR lze stáhnout a není poškozen.Stránka nepatří k nejpřehlednějším, vyhledejte si v textu slovní spojení "Here is the workaround:", pod kterým je (jak už název napovídá) řešení

Tak jsem to podle toho udělal , a konečně to funguje. Díky moc !

Nějaké návod na instalaci této tiskárny na počítač s Windows 8.1 by nebyl?Tento způsob mi nefunguje. Skoro u konce instalace mi to hodí chybu (cosi s algoritmem hash nebo že může byt ovladač poškozený) ...

Taky mi to ten hasch ukázalo, tak jsem zkusil jiný postup. Napište, pokud je to ještě ŽIVĚ aktuální.

Dobrý den, pokud budete chtít, mám přesný postup jak rozchodit tiskárnu Xerox Phaser 3121 na win 8. Postup se dá aplikovat i na jiné OS. Protože tiskárna měla jen LPT port použil jsem redukci USB na LPT. Funguje bez problémů.

Můžu poprosit o návod na 10? díky

Mohl bych požádat o návod instalace tiskárny xerox phaser 3121 ? Na win8. Děkujíííí.