» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s instalací windows 7 na nový hardware

instalujeme windows 7 u kamaráda. Má nový PC Deska MSI Uefi bios a grafiku integrovanou 4600, Byla tam jiná grafika ale ta odešla a za ní mu vrátili peníze. Počítač ale chce chvilku využívat jenom s integrovanou. Ale jak se vytáhla grafika tak systém na integrovanou nenaskočil. Koupil si nový Dsd disk a chtěli jsme nainstalovat nový systém. Jenže při instalaci se před dokončením počítač začne restartovat ve smyčce. Tak si myslím že kvůli ovladačům grafiky. O tomto procesoru nemohli win 7 ani při vývoji ani slyšet. Asi by to vyřešila instalace win10 jenže tu můžeme nainstalovat až po vložení klíče do windows 7. A tak chci poradit jak dostat ovladače do instalace windows 7. Ksyž si stáhnu ovladače z intel download center. Tak i když je rozbalím na flešku tak to ovladač grafiky nenajde. Myslím si že je ve složce Graphics ale když tam zadám tuto složku napíše to že tam není žádný ovladač. To samé i u všech ostatních složek. Poradíte někdo jak na to? Ještě by mohla být jedna chyba v tom disku tam se také pokusím doinstalovat ovladače když mi poradíte jak.

Odpovědi na otázku

Na mašinu s UEFI biosem W7 bez úpravy instalačky nenainstaluješ.Druhá možnost je přepnout na Legacy bios a disk převést (pokud není) z GPT na MBR.Takže v ovladačích to není.

Nastav v biosu primarni grafiku napevno na igfx a zkus znovu instalaci, me to pomohlo.

Díky všem. Odpoledne to zkusime. Na tomto stroji to ale slo. Az do doby nez se vytahla grafika. Re: Nuda. Radeji masturbuji doma nez v servisu. Servis na masturbacni nadobicko je moc drahý. Jenom nevim proc mi o tom pises tady. Sekce windows os neni jako osobni okenko pocasicka. Ale je spousta jinych stranek kam bezpochyby zapadnes. Tak stastnou a prijemnou masturbaci preji.

osobně bych taky zkusil přepnout Bios do legacy režimu, pokud to jde.

Chyba je v instalačnim médiu W7 sp1 a ovladačich pro integrovanou grafiku. Instaluj W7 z media bez sp1 balíčku.