Problem s instalaci sitové karty

pri zapojení karty do počitače mi ji spravce systemu automaticky priradí do:dalších zarízení . ve vlastnostech je napsano ze karta neni spravne nakonfigurovana..zkoušel jsem ji odinstalovat a stejne porad nelze nainstalovat spravne ovladače.

Odpovědi na otázku

Zkuste naistalovat nejdříve její ovladače, a teprve potom ji osaďte. Někdy to pomůže.

... nebo jeste se mrkni presne na cip zda nejsou na netu nekde lepsi ovladace. Onehdal jsem zkousel jednu sitovku a zaboha jsem na ni nemohlnajit ovladace (vyzkousel jsem asi sestery az jsem to nasel na nejakym zapadlym webu). Zkus to hledat pomoci google... vetsinou mi pomohl nejvic.

O jaky typ karty a jakeho vyrobce se jedna? Jaky mas system? Trosku malo informaci....

jedna se o kartu asus a system windows xp home...spíš mam problem že me k instalaci novych ovladaču system ani nepusti...pri pridani hardwaru kliknu na dokončit a mel by se otevrit okno s instalaci ovlADAČU.ale napise mi to ze karta neni nakonfigurovana a dal se nic neotevre.ani to po me nechce ovladače z cd .nemohu se k instalaci ani dostat.