Problém s instalací ovladače tiskárny

Zdravím a prosím o radu. Z ničeho nic mi ze seznamu nainstalovaného HW zmizela tiskárna Canon MF210. Když jsem se ji snažil nainstalovat zpět, vyskočila na mě hláška, že "Systém Windows pro vaše zařízení našel ovladače, ale při pokusu o jejich instalaci došlo k chybě. Jeden z instalačních programů tohoto zařízení nyní nemůže provést instalaci." Hledal jsem na internetu, nic jsem nenašel, co by fungoval, zkoušel jsem to v nouzovém režimu, zkoušel jsem vypnout podepisovaní ovladačů, prostě nic a jsem zoufalý, nechci teď dělat kompletní reinstall, potřebuju PC k práci... Moc děkuji za případnou pomoc.

Odpovědi na otázku

doporucil bych Mac, vse se nainstaluje samo a bez roblemu jednim klikem

Tomu fakt nevěřte...